recenzja marki Dune


Znalezione obrazy dla zapytania dune london


Londyńska marka Dune,sprzedaje głównie buty i torebki, ale też portfele czy paski. Ich produkty wpasowują sie w aktualne trendy zachowując przy tym angielską klasę i użytkowość. Pierwszy sklep powstał w 1992 roku, na Oxford Street w Londynie. Do tego momentu Dune liczy juz ponad 40 sklepów w całej Europie oraz ma koncesje w 175 domach towarowych.Ich projekty bazują na podstawowych krojach, a dzięki szerokiej gamie kolorów, wzorów i dodatków, klasyczne mokasyny nabierają całkiem nowego wyglądu. Marka ma w sprzedaży nie tylko damskie obówie ale też męskie. Znajdziemy u nich buty każdego rodzaju, na lato bądź zimę. A szukając wymarzonej torebki w kolorze burgundowym powinniśmy odwiedzić ich zakładkę z akcesoriami.
W swojej szafie mam 5 torebek tej marki oraz jedną parę butów. Większość z tych rzeczy mam ponad dwa sezony i prócz lekkich śladów użytkowania nie mam z nimi żadnego problemu.


Podaję dwa linki, pierwszy jest do ich głównej strony gdzie ceny są również podane w złotych: Dune London oraz do ich zakładki w zalando. Wy też macie dobre skojarzenia z tą marką?

Popularne posty