Najmodniejsze kapelusze i dodatki do włosów wiosna/lato

Nadchodzący sezon to wachlarz możliwości, jeżeli chodzi o wszelkie nakrycia głowy. W sieciówkach mamy dużo modeli kapeluszy, różne rodzaje opasek do włosów, nie mówiąc już o apaszkach, które można nosić na wiele sposobów. Każda z nas może dobrać do swojego stylu odpowiedni rodzaj nakrycia głowy.

1. Słomiany kapelusz jest zawsze, idealny na plażę. Ze względu na swoje przeznaczenie, powinien być z szerokim rondem i z dość cienkiej słomki.


 2 i 3. Kiedy spędzamy wakacje w mieście, dobrym rozwiązaniem będą dwa rodzaje kapeluszy: panama i boater. Są to kapelusze wywodzące się z mody męskiej, ale dzięki swojemu prostemu kształtowi mogą je nosić również kobiety.

4. Kolejnym typem jest kapelusz z czasami lekko rozkloszowanym, skierowanym ku dołowi rondzie. Nadaje on tajemniczości i romantyczności naszym stylizacjom. Jest bardzo dziewczęcy i delikatny. 

5. Koniec już z kapeluszami! Żeby dodać trochę lekkości i podkreślić wiosenny klimat, czas na apaszki i materiałowe opaski do włosów. Na pierwszy ogień idą kolorowe, szerokie i wzorzyste opaski. 

6. Powoli powracają do łask kolorowe apaszki, można je nosić standardowo na szyi, przywiązać je do rączki w torebce, albo użyć ich by ozdobić i spiąć włosy. Dzięki temu, że mamy ich wiele wersji, możemy je idealnie dopasować, do każdego stylu.

7. Prócz apaszek, które są cienkie i subtelne, możemy użyć również dużych chust i zrobić z nich turban! Jest to oryginalny sposób na nakrycie głowy i bardzo prosty. Jak wiązać turban pokazała Macademian Girl na swoim blogu - Jak wiązać turban?


8. Jeżeli  wciąż jesteśmy zakochane w wiosennych festiwalach muzycznych, najlepszym rozwiązaniem będą opaski ze sztucznych kwiatów. Są dostępne w mniejszych wersjach kwiatowych, jak i w większych. Połączenia kolorów i odcieni jest niesamowicie dużo, dzięki czemu pasują na co dzień jak i na wieczorne wyjścia. 

Wiosna jest najlepszym czasem na eksperymentowanie, szukanie czegoś nowego i na zmiany, których nie powinniśmy się bać. Nakrycia głowy są dość mało popularnym dodatkiem, a robią oszałamiający efekt. Życzę miłego noszenia :D 

Popularne posty