JAK DOBRAĆ BIUSTONOSZ IDEALNY? ARTYKUŁ DLA DOMODICzęsto zastanawiamy się jaki biustonosz wybrać do konkretnych ubrań, a przy tym nie kupować wielu krojów i kolorów. Pokaże Wam kilka sprawdzonych rozwiązań jak wybierać górną część bielizny. 
podstawowych zasad:   1. Do ciemnych kolorów (granat, czerń) wybieramy biustonosz w takim samym bądź zbliżonym kolorze.   2. Do białych lub przezroczystych koszul, sukienek itp. Zakładamy bieliznę w kolorze cielistym, nigdy białą, ponieważ będzie się odznaczać.   3. Przy wyborze biustonosza warto zwracać uwagę na to, czy jego ramiączka są odpinane, oraz jaką mają grubość. Przy dużym biuście zbyt wąskie ramiączka, będą nieładnie wrzynać nam się w ciało.   4. Jeżeli macie problem z dobraniem odpowiedniego biustonosza, brafitterka dobierze Wam go idealnie.   5. Często kobiety wybierając obwód (60, 65, 70, 75 itp.) popełniają jeden błąd, przez który stanik od początku jest źle dobrany – zapinają się na najwęższą haftkę, co oznacza, że obwód jest za duży. Czemu jest to błąd? Po pierwsze, tył biustonosza będzie podjeżdżał do góry i zniekształcał wygląd biustu, po drugie, podczas użytkowania nasza bielizna zacznie się rozciągać i nie będziemy już miały możliwości zwężenia biustonosza.   
Przejdźmy teraz do konkretnych przykładów. 

Jaki biustonosz wybrać do bluzek i sukienek z odkrytymi plecami?   Najlepszym wyborem jest biustonosz samonośny, możemy go zakładać do wielu wyciętych z przodu, bądź z tyłu ubrań. Pasuje do głębokiego dekoltu z tyłu, do dekoltów typu hiszpanka, czyli z odkrytymi ramionami, lub do takich dekoltów, które zasłaniają nam środkową część klatki piersiowej. 

Jaki wybrać biustonosz, jeżeli bluzka ma głęboki dekolt z przodu?  
sytuacji kiedy, nie lubimy staników samonośnych dobrym rozwiązaniem jest biustonosz half-cup lub bardotka. Są to kroje o obniżonej linii górnej. Dobrze dopasowane, trzymają biust odpowiednio, a  przy tym nie widoczne Jaki biustonosz wybrać kiedy mamy dekolt w serek / dekolt V ? 
Dekolt w serek mimo wszystko jest najmniej problematyczny, wystarczy wybrać biustonosz, który ma miseczki w kształcie trójkąta, a jeżeli jest on trochę dłuższy musimy zaopatrzyć się w stanik z obniżoną częścią środkową. Już Wam pokazuje jak one wyglądają.  


Biustonosze do zadań specjalnych! 
Nie możemy zapomnieć o biustonoszach do zadań specjalnych, czyli ozdobnych, oryginalnie wyciętych i o ciekawej formie. Bielizna też może być biżuterią, a im ładniejsza tym bardziej sprawia, że czujemy się kobieco i jesteśmy pewne siebie.  


Więcej propozycji i przykładów znajdziecie na Domodi.pl.

Popularne posty